Spoločnosť NEOTEX® SA bola založená v roku 1959 v Grécku a dnes je jedným z popredných výrobcov tekutých hydroizolácií.

(Polyurea, PU, ​​hybrid, cementový a ďalšie), živicové podlahy (epoxid, polymočovina, polymér, na báze PU). ), riešenia na úsporu energie.

Neotex 60 years
Po celé tieto roky je súčaťou stratégie spoločnosti, odlíšiť sa nielen kvalitou, ale aj inováciami a technickou podporou. Vďaka týmto pilierom štruktúry spoločnosti má NEOTEX® v súčasnosti dlhodobé vzťahy so svojimi partnermi a neustále rozširuje svoju prítomnosť na rôznych trhoch v Európe, Afrike, Ázii, Amerike.

NEOTEX® bol certifikovaný TÜV CERT s DIN EN ISO 9001: 2015 pre aplikáciu manažérskeho systému v súlade s vyššie uvedenou normou pre výskum a vývoj, výrobu, predaj (vrátane vývozu), distribúciu a technickú podporu špecializovaných stavebných materiálov. Všetky produkty sú CE certifikované.

Predchádzajúce a súčasné skúsenosti, inovácie, špecializácia spolu s dobre vypracovaným a starostlivo vykonaným plánom rozvoja umožňujú spoločnosti NEOTEX® hľadieť do budúcnosti s optimizmom a každý rok zavádzať nové technológie a produkty špičkovej kvality do svojich odborností, udržať prvotný cieľ: spokojnosť zákazníka.

Vybrané produkty portfólia spoločnosti:

Strecha

Neoroof – Hybridný vodeodolný náter s UV ochranou a termoizolačnými vlastnosťami (tekutá guma).Neoproof PU W -40 – Vodeodolný polyuretánový náter na strechy s extrémnou mechanickou odolnosťou.Neoproof Nordic – Hybridný vodeodolný náter s UV ochranou v terakotovej farbe (tekutá guma).
Extrémne odolná strešná izolácia s dlhou životnosťou, UV ochranou a termoizlačnými vlastnosťami.

Steny, múry, fasády

Betofix Waterstop – Náter na zabránenie prenikaniu vlhkosti z muriva do interiéru. Ideálny pre pivnice a vlhké miestnosti.Silimper Nano – Hydrofóbny náter s tepelnoizolačným účinkom.Neotherm AC – Antikondenzačný náter proti tvorbe plesní a množeniu baktérií.

protiradonova izolacia zakladov
Umývateľný, cementový kryštalický materiál vhodný na
izoláciu a hydroizoláciu betónu.
Neoproof 360W – protiradónový hydroizolačný náter pre základy a múrySilatex Reflect – termoreflexný fasádny náter

Podlahy a garáže

Neopox SF Plus – Epoxidový náter pre rýchle zhotovenie podlahy garáže, obchodu, haly,…Neodur Fast Track – Finálny náter pre rýchle zhotovenie podlahy garáže, obchodu, haly,…Neopox Special – Dvojzložková tekutá guma na podlahy, bazény, nádrže,…
neodur ft elastic
Neodur Fast Track PR – Základný náter pre zhotovenie podlahovej krytiny, vhodný pod Neodur Fast TrackRýchloschnúci polyaspartický, polyurea náter podláh, terás a striech Neodur FT Elastic.Epoxol Floor S – Dvojzložkový epoxidový systém bez obsahu rozpúšťadiel na vytváranie samonivelačných podláh.
Alifatický polyuretánový náter s lesklým vzhľadom na vonkajšie podlahy.

Bazény a nádrže

Neopox Pool – Vysoko odolná a trvácna povrchová úprava bazénov.Neopox Special – Dvojzložková tekutá guma na podlahy, bazény, nádrže,…Neopox Primer AY – Základný náter pre maximalizovanie vlastností Neopox Pool.
NEOPOX CR
Neotex Antiskid M – Protišmyková prísada pre systémy povrchovej ochrany podláh a bazénovNeopox CR – Tekutá izolácia nádrží.

Terasy a balkóny

Neosil Bond
Neodur FT Clear – Transparentný náter (tekuté sklo). UV odolný. Nežĺtne ani po rokoch. Ideálny na dlažbu.Neosil Bond – Aktivátor adhézie pre Neodur FT Clear.Neopox Special – Dvojzložková tekutá guma na podlahy, bazény, nádrže,…

Penetráčné nátery a ochrana pred koróziou

Neotex Inox Primer – Penetračný náter s extrémnou adhéziou k neporéznym povrchom – nerez, hliník, galvanizovaná oceľ, sklo,…Silatex Primer – Penetračný náter pre betónové povrchy, múry, sádrokartón,…Neopox Primer BM – Penetračný náter, špeciálne vyvynutý pre asfaltové pásy, krytiny a membrány.
Epoxol – Primer – Základný náter pre povrchy, ktoré majú byť pokryté epoxidovými farbami.Revinex – Penetračný náter pre Neoroof a Neoroof NordicStabilizátor korózie a odhrdzovač – Neodur Metalforce

Textílie, tmely a rozpúšťadlá

Neotextille NTP – Netkaná textília z polyesteru 100g/m2Epoxol Putty – Tekutý živičný tmel (lepidlo)Jointex – Akrylový tmel
Neotex 1021 – Rozpúšťadlo pre epoxidové systémyNeodur FT Putty – Rýchloschnúci opravný tmelNeotex PU Joint – polyuretánová elastomérický vysoko kvalitný tmel